Event

Teatr Cieni “TEULIS” (22.11.2015, Poznań)
22
Lis
2015

Teatr Cieni “TEULIS” (22.11.2015, Poznań)

  • Miasto:ul. Głogowska 18, Poznań
  • Miejsce: Sala Ziemi MTP
  • Trwa:07:00 pm – 09:00 pm

Teatr Cieni „TEULIS” jest teatrem cieni znanym na całym świecie oraz wysoko cenionym w wielu krajach Europy i na innych kontynentach. Przedstawienie teatru TEULIS to oryginalne połączenie najwyższej klasy akrobatyki, teatru, iluzji optycznych, wspaniałej muzyki i niezapomnianych projekcji wideo.

Finalista największych talent-show we Włoszech, Turcji, Rosji, Czechach ta Słowacji!

Teatr Cieni Teulis dowodzi, iż przy pomocy cieni ludzkiego ciała można ożywić każdą fantazję. Widzowie zanurzą się w zapierające duch w piersiach przedstawienie i czarującą choreografię, które bez trudu zdobędą ich serca…

W ciągu ostatnich 4 lat Teatr Cieni Teulis był finalistą największych programów typu talent show we Włoszech, Turcji, Rosji, Czechach i na Słowacji.

Występował w Finlandii, Szwecji i Czechach.

W Japonii 35 tysięcy widzów żegnało artystów na stojąco.

Oprócz 140 niesamowitych przedstawień 2014 rok wyróżnia się w historii teatru występem w ramach włoskiego talent show z kompozycją „Krzyk duszy”.

Światowy odzew na to wydarzenie stał się impulsem do stworzenia całego przedstawienia o tej nazwie, które z sukcesem jest przyjmowane przez widzów nie tylko w ojczyźnie artystów, ale także za granicą.