Pieski na tropie przygody! Dzielne Psiaki
Before the event:
  • days
  • hours
  • minutes

Pieski na tropie przygody! Dzielne Psiaki

1 week, 3 events
20
October
-
22
October
Częstochowa, Jaworzno, Katowice

Pieski na tropie przygody! Dzielni Pieski na ratunek!

Czas trwania: 1 godzina 30 minut (z przerwą)
Wiek dziecka: 1-10 lat
(UWAGA! Jedno dziecko do 2,5 roku może wejść bezpłatnie z osobą dorosłą, posiadającą bilet – dziecku nie przysługuje miejsce, a podczas spektaklu siedzi na kolanach opiekuna).

Październik, 2022

20/10/2022 18:00 Katowice, Pałac Młodzieży

21/10/2022 18:00 Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury

22/10/2022 13:00 Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury


Dawno temu...A może niedawno? W Zatoce Przygód mieszkała ekipa ratunkowa: odważne szczenięta. Pewnego dnia zdecydowały, by wyruszyć w daleką przygodę w poszukiwaniu skarbu. Ale gdy tylko pomyślały o wyprawie, ich dom wywrócił się do góry nogami. Zwykła sofa zamieniła się w ogromny statek, białe zasłony w żagiel, a czerpak stał się środkiem ochrony przed piratami.


NA MIEJSCA, GOTOWI, START!

Rozpoczyna się prawdziwa przygoda! Wszystkie meble w pokoju zamieniają się w magiczny statek. Ale czym jest statek bez kapitana? Podaj cumę! Ekipa ratunkowa jest w drodze! 

Najpierw spotykają zadziornego, głodnego rekina. Czy ktoś wie, co rekin je na obiad? Oczywiście, dzieciaki wiedzą! Szczenięta przygotowują pyszny posiłek, karmią wygłodniałe zwierzę, a nawet...zaprzyjaźniają się z nim! A co to jest na horyzoncie?! Tak, to prawdziwi piraci! Załoga nigdy nie widziała piratów, ale chyba też nie chce ich bliżej poznać...Szczeniaki wymyślają śmieszne duchy, które sprawiają, że tubylcy drżą ze strachu! Nagle na niebie pojawia się ogromna chmura, a nasi bohaterowie muszą zmierzyć się ze straszną burzą, podczas której ich łódź zostaje porwana na otwarte morze. Ta przygoda nigdy się nie kończy!

Co wydarzyło się później, możesz dowiedzieć się, odwiedzając interaktywny spektakl dla najmłodszych: „Pieski na tropie przygody! Dzielne Psiaki”

Zapraszamy na nasze inne wydarzenia: Teatr Baniek MydlanychShow Szalonych NaukowcówFunny Balls Show

the full schedule

Katowice

20
October
1
Thursday
Pałac Młodzieży
18:00

Jaworzno

21
October
1
Friday
Młodzieżowy Dom Kultury
18:00

Częstochowa

22
October
1
Saturday
Akademickiego Centrum Kultury. Politechniki Częstochowskiej
13:00