Event

Masza i Niedźwiedź na lodzie
12
Sty
2019
03
Lut
2019

Masza i Niedźwiedź na lodzie

Wielkie nadzieje, ogłuszające oklaski, zachwyt dzieci tańczących na widowni i niezapomniane przeżycia ze spotkania z bohaterami ukochanej bajki. Wszystko to miało miejsce podczas tournée po Polsce rewii na lodzie „Masza i niedźwiedź” w marcu 2018 r. Podczas prawie trzech tygodni ulubiona para bajkowych postaci wystąpiła w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i Warszawie.

Wspaniała aranżacja, zapierająca dech w piersiach scenografia, niewiarygodne kostiumy i nie mniej ważne wyczyny łyżwiarzy, tancerzy i akrobatów. Wszystko to jest nieodłączną częścią licencjonowanej rewii na lodzie, którą dotychczas obejrzało ponad 160 000 widzów w 9 państwach na całym świecie, w tym nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indonezji.

Niepowtarzalne przygody Maszy, Niedźwiedzia i dalszych popularnych postaci znanej animowanej bajki z polskimi dialogami i tekstami piosenek wracają do Polski z początkiem przyszłego roku. Nie będzie to zbyt daleka podróż. Cała rewia, wszyscy występujący oraz cały zespół wspomagający pochodzą ze Słowacji i Czech.

„Jesteśmy zachwyceni, że znowu będziemy występować w Polsce, gdzie dzięki wielkiej gościnności i dobremu przyjęciu ze strony lokalnych partnerów, czuliśmy się bardzo dobrze. Cieszymy się ze spotkań ze wszystkimi widzami, którzy nam pokazali jaką wspaniałą atmosferę są w stanie stworzyć podczas wystąpień”, powiedział Michal Vernarský, Dyrektor firmy producenckiej Comunique, będącą właścicielem i organizatorem rewii.

 Masza i Niedźwiedź na lodzie 2019 bilety!

Lodowe show Masza i Niedźwiedź będzie można zobaczyć w 3 polskich miastach:

12.01.2019 – TAURON Arena Kraków

19.01.2019 – Atlas Arena Łódź

3.02.2019 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

MASZA I NIEDŹWIEDŹ BILETY

Ceny:
VIP – 210 PLN
Kat.1 – 134 PLN
Kat.2 – 109 PLN
Kat.3 – 75 PLN

Bilet VIP:
– wyjątkowe doświadczenie – miejsca blisko lodu, bycie częścią wydarzenia
– interakcja między uczestnikami i wykonawcami
– możliwość zrobienia sobie zdjęcia z postaciami po wydarzeniu

 Ogranizator: Comunique s.r.o.

Więcej na http://maszaniedzwiedz.pl