Kontakt

Agencja koncertowa “PanKoncert” działa w Polsce od 2013 roku.

Firma została stworzona przez zespól fachowców z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Gruzji, którzy pracują w branży koncertowo-rozrywkowej już ponad 10 lat.

Staramy się skupić na najlepszych projektach oraz zespołach ze Wschodu.

Wsród zrealizowanych przez nas projektów – jedna z największych tras koncertowych w Polsce. Odwiedzilismy 12 miast Polski (14 koncertów) z Narodowym Baletem Gruzji “Sukhishvili” w lutym 2015 roku.

Agencja Koncertowa „PanKoncert” od 2014 roku zajmuje się organizacją wydarzeń dla dzieci, prezentując najlepsze międzynarodowe widowiska skierowane do najmłodszych.

Nasze projekty:
Teatr Mydlanych Baniek – przedstawienie dla dzieci w wieku 4-10 lat, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane!
Laboratorium Szalonych Naukowców – naukowe show dla dzieci 7-12 lat, emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy.
• Balet „Dzieci Dzieciom” – klasyczne przedstawienie baletowe w wykonaniu najmłodszych.
• Piaskowy Teatr ( „Sand art”) to artystyczne show dla dzieci i dorosłych, podczas którego w niezwykle widowiskowy sposób opowiadana jest piaskowa historia. Za pomocą piasku i światła, na oczach całej publiczności, tworzony jest zaskakujący film animowany!

Staramy się, by wszystkie dzieci miały szanse zobaczyć nasze wyjątkowe widowiska, dlatego bilety są w dostępnych cenach, a godziny występów ustalone w ten sposób, by uczestniczyły w nich zarówno grupy zorganizowane: przedszkola, szkoły (seanse poranne), jak i całe rodziny (seanse popołudniowe i weekendowe).

Zapraszamy partnerów i instytucje do współpracy, a dzieci do wzięcia udziału w naszych przedstawieniach!

W razie pytań prosimy o kontakt pankoncert@gmail.com, tel: +48 531 511 500, +48 731 150 053