MAVKA SHOW (Łódż)
Do wydarzenia zostało
  • dni
  • godzin
  • min.

MAVKA SHOW (Łódż)

Łódź
Akademia Muzyczna w Łodzi
29
października
2023
niedziela, 17:30

Szanowni Państwo!

Z przykrością informujemy o odwołaniu trasy koncertowej zespołu MAVKA SHOW.

Ze względu na skomplikowane procedury wywozu sprzętu oraz konieczność uzyskania pozwolenia na wyjazd artystów z Ukrainy, jesteśmy zmuszeni odwołać trasę koncertową.

Bilety można zwrócić poprzez wysłanie zgłoszenia na info@pankoncert.pl albo wymienić na voucher z bonusem +20% do wartości biletu. W ciągu 2 lat voucher można wykorzystać na zakup biletu na dowolne widowisko zorganizowane przez PANKONCERT sp. z o.o.

Za niedogodności przepraszamy.

====

Wielka premiera MAVKA SHOW w Łodzi!

Międzynarodowe widowisko, oparte na najbardziej wyczekiwanym ukraińskim filmie animowanym „MAVKA. Leśna piosenka” niebawem dotrze do Polski! „MAVKA.SHOW” to wyjątkowe połączenie klasyki i nowoczesności w nieznanym dotąd wydaniu, pełnym wyrazistej choreografii, elementów akrobatycznych i efektów specjalnych. Przepiękną historię dziewczynki o imieniu MAVKA, która ukochała las i jego mieszkańców, będzie można podziwiać na największych scenach teatralnych naszego kraju już tej jesieni!

„MAVKA.SHOW” to:

wyjątkowe rozwiązania sceniczne, jakich europejska publiczność jeszcze nie widziała;

nietuzinkowa choreografia i pokazy akrobacji, połączone przepiękną fabułą teatralną;

klasyczna historia w całkiem nowym wydaniu;

opowieść dla dorosłych i dzieci, w której każdy znajdzie cząstkę siebie.

Urocza opowieść teatralna na podstawie bajki „MAVKA. Leśna piosenka”, tradycyjne ukraińskie kostiumy, spektakularne pokazy cyrkowe i nowoczesna sceneria zamknięte w interaktywnym widowisku dla całej rodziny – tego wydarzenia nie można przegapić!

Bilety na PanKoncertBiletynaKupbilecikeBiletEventim

PARTNERZY i PATRONATY MEDIALNE: MIASTODZIECI


ORYGINALNE WIDOWISKO na podstawie filmu animowanego "MAVKA I STRAŻNICY LASU". MAVKA. THE FOREST SONG, Mavka. Lisova pisnya.

Zapraszamy na nasze inne widowiska: Funny Balls ShowMAVKA SHOWRobotronsCyrk BAMBOLINOTeatr Baniek Mydlanych


Łódź Dla Dzieci, Wydarzenia dla dzieci w Łodzi, atrakcje dla dzieci w Łódź, miejsca dla dzieci Łódź, Przedstawienia teatralne dla dzieci Łódź, Imprezy dla dzieci v, Gdzie z Dzieckiem Łódź

  • zakup bez
    pośredników
  • 0% prowizji
    i opłaty