Gruziński państwowy balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo
До початку події:
  • днів
  • годин
  • хвилин

Gruziński państwowy balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo

12 тижнів, 7 подій
15
Грудня
-
09
Березня
Bydgoszcz, Gdynia, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań, Łódź
15
Грудень

Poznań

Sala Ziemi
Неділя
19:00
16
Грудень

Łódź

Teatr Wielki w Łodzi
Понеділок
19:00
18
Грудень

Olsztyn

Filharmonia Warmińsko-Mazurska
Середа
19:30
19
Грудень

Gdynia

Gdynia Arena
Четвер
19:00
20
Грудень

Bydgoszcz

Hala Sportowo-Widowiskowa "Immobile Łuczniczka
П'ятниця
19:00
21
Грудень

Lublin

Centrum Spotkania Kultur
Субота
19:00
09
Березень

Kraków

Centrum Kongresowe ICE Kraków
Неділя, 2025
19:00

APHKHAZETI: Gruzińska Pasja w Polskim Serce! 

Zapraszamy na wyjątkowe spektakle taneczno-muzyczne, które przeniosą Was w serce Gruzji – kraj, gdzie tradycja i nowoczesność przenikają się na każdym kroku. Doświadcz magii gruzińskiego tańca, wyłaniającego się z głębokich korzeni narodowych, w połączeniu z pulsującą energią współczesnej choreografii i muzyki.

✨ APHKHAZETI - to nie tylko zespół o blisko 100-letniej historii. To legenda, która przetrwała próbę czasu, wojnę, a także trudne momenty przemian. Mimo wyzwań historycznych, zachował swój jedyny w swoim rodzaju charakter, duszę i kolorystykę!

✨  W rękach legendarnego dyrektora artystycznego - Bachana Chanturia, tradycyjne tańce nabierają nowego życia, a muzyka staje się bardziej porywająca niż kiedykolwiek wcześniej. Całość dopełniają artyści – orkiestra na żywo i chór, tworząc wibracje, które poruszają każdą cząstkę Twojego ciała.

✨  Przygotuj się na fascynujące show - Choreonicon - gdzie tradycyjne melodie Gruzji spotykają się z nowoczesnym brzmieniem i choreografią. Odkryj widowiskowe tańce różnych regionów Gruzji, pełne pasji, wigoru i gruzińskiego ducha!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Etniczność, balet, nowoczesność – wszystko w jednym! APHKHAZETI w Polsce to show, jakiego jeszcze nie widzieliście. Przyjdź i pozwól się porwać niesamowitej energii Gruzji! 

Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo!

APHKHAZETI  to tradycyjne fragmenty muzyki gruzińskiej w zupełnie nowej odsłonie, wykonane przez orkiestrę na żywo, a także widowiskowe tańce różnych regionów w interpretacji legendarnego Bachana Chanturia!

Czas trwania koncertu - 2 godziny.

Bilety na EventimeBiletBiletynaKupbilecik 

taniec gruziński, balet gruzji, gruzińska muzyka, koncert gruzja, kultura gruzji