Teatr Baniek Mydlanych / Dziwactwa Mistrza Bulbulasa (Skierniewice)
Do wydarzenia zostało
  • dni
  • godzin
  • min.

Teatr Baniek Mydlanych / Dziwactwa Mistrza Bulbulasa (Skierniewice)

Skierniewice
Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach
17
marca
2024
niedziela, 12:00
50 - 70 Kup bilet

Teatr Baniek Mydlanych w Skierniewicach!

zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa”, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane!

UWAGA:

• czas trwania występu – 65-70 minut

• ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

• ze względu na czasami stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

• dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie bez udzielenia miejsca (na kolanach u rodzica)

• polecamy dla dzieci od 3 do 9 roku życia!

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

„Dziwactwa mistrza Bulbuasa”, zachwycające widowisko edukacyjno-rozrywkowe, opowiadające o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych – Bańkolandzie, po sukcesie jesiennej trasy koncertowej, kolejny raz wyrusza w kolorowe tournée po Polsce!

Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli i wplątała w niezwykłe przygody. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek zabiorą Was w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil czy zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia i wpadające w dziecięce ucho piosenki.

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii, w którą doskonale wplecione zostały elementy edukacyjne – historia mydła czy znaczenie higieny w życiu człowieka. To interaktywny spektakl teatralny, do udziału w którym zapraszani są zarówno młodsi, jak i starsi widzowie oraz niepowtarzalna okazja, by  w całości zmieścić się do…ogromnej bańki mydlanej! To wyjątkowe show dla całej rodziny, które po prostu TRZEBA ZOBACZYĆ!

Kup bilet
  • zakup bez
    pośredników
  • 0% prowizji
    i opłaty