Teatr cieni TEULIS (Warszawa)
Do wydarzenia zostało
  • dnia
  • godzin
  • min.

Teatr cieni TEULIS (Warszawa)

Warszawa
Teatr Palladium
03
lutego
2023
piątek, 19:00
79 - 119 Kup bilet

Teatr Cieni TEULIS-światowej sławy teatr cieni, rozpoznawany w wielu krajach Europy i innych kontynentów. Produkcja Teatru TEULIS to oryginalne połączenie wysokiej klasy akrobacji, teatru, iluzji optycznych, doskonałego akompaniamentu dźwiękowego i oszałamiających projekcji wideo.

Sztuka teatru ma wiek kilku tysięcy lat, ale w ostatniej dekadzie ten gatunek przeżywa ożywienie i bezprecedensową modernizację. Teatr cieni jest niezwykle prosty w idei i podlegają mu cuda transformacji. Konieczne jest tylko dla aktora, aby przejść do przezroczystego ekranu, jak dla publiczności rozpoczyna animację: ciemne postacie wyrastają ze sobą, są przekształcane, zmieniają Rozmiar.

Teatr Cieni Teulis udowadnia, że wszystkie fantazje można urzeczywistnić za pomocą cieni ludzkiego ciała. Zanurzysz się w fascynujące pokazy i zapierającą dech w piersiach choreografię, która z łatwością urzeknie twoje serce ... Teatr cieni TEULIS od 4 lat jest finalistą największych pokazów talentów we Włoszech, Turcji, Czechach i na Słowacji. Koncertował w Finlandii, Szwecji, Polsce, Czechach, na Białorusi w Japonii, 35 tysięcy widzów stanęło brawa dla artystów.

Promo-video: 

https://www.youtube.com/watch?v=SudVEyVoamE

https://www.youtube.com/watch?v=6WNYo9ppK2g

Najbardziej znanym spektaklem teatru jest "Krzyk Duszy": https://youtu.be/3kT4U9ZmoZk

https://www.youtube.com/watch?v=9-ib9K7VRpM

Fragment programu / " NY " - https://youtu.be/wSvDuNEJlkk

Fragment serialu / "Gatsby" - https://www.youtube.com/watch?v=YczPt3Me_q0

Fragment / "Śpiewający Struś" - https://youtu.be/naw7SrU52Yo

Kup bilet
  • zakup bez
    pośredników
  • 0% prowizji
    i opłaty