AINARU. Widowisko artystyczne ONLINE

AINARU. Widowisko artystyczne ONLINE

Dostęp Online

Transmisja odbędzie się pod adresem https://online.pankoncert.pl/

Kod dostępu - kod biletu 

Dostęp działa natychmiast po zakupie i przez 48 godzin

Przy zakupie dostępu przez Facebooka należy wysłać id transakcji na adres info@pankoncert.pl aby otrzymać dostęp do transmisji


*** Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

===


Widowisko artystyczne Ainaru jest już czwartą premierą Teatru Muzycznego ARTLAND.

Z powodu ogromnego zainteresowania widzów, którzy obejrzeli w zeszłym roku przedstawienie Urania, kompozytor i założyciel teatru, Maciej Pawłowski, postanowił ponownie przenieść widzów w przestrzeń kosmiczną.

Tym razem wyobraźnia artysty, która nie uznaje żadnych granic, do muzyki, tańca, świateł, astrofotografii, malarstwa i artystycznej stylizacji fryzur jako ważny element dołączyła astro-animacje autorstwa Michała Katy.

Treść Ainaru przekazywana jest całkowicie za pomocą tańca. Choreografię stworzyła Iga Marszałek, znana już dobrze publiczności łódzkiej z takich przedstawień, jak rock opera Szambalia, oratorium fabularyzowane Bitwy Szambali, widowisko artystyczne Urania (Teatr Muzyczny Artland) czy widowisko taneczne Gershwin (Teatr Wielki w Łodzi).

Artystka śmiało wykorzystuje w swojej choreografii możliwości akrobatyczne młodych tancerzy, których znaczna część jest skupiona w Teatrze Tańca Artland. Zespół artystyczny składa się z uczniów Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego.

Tak jak i przy Uranii, artystyczną stylizacją fryzur zajmuje się Klaudia Kwiatkowska, a widzowie będą mogli obserwować cały proces ich powstawania przed spektaklem.

Libretto Ainaru jest autorstwa Anny Nowak-Otto, która na stałe współpracuje z Maciejem Pawłowskim przy większości jego produkcji.  • zakup bez
    pośredników
  • 0% prowizji
    i opłaty