Dziwactwa Mistrza Bulbulasa
Do wydarzenia zostało:
  • dni
  • godzin
  • min.

Dziwactwa Mistrza Bulbulasa

1 tydzień, 3 wydarzenia
14
Października
-
17
Października
Pabianice, Skierniewice, Wrocław

Październik, 2023

14.10.2023 13:00 Pabianice, MOK Pabianice

15.10.2023 12:00 Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

17.10.2023 18:00 Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław


Teatr Baniek Mydlanych

zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa”, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane!

UWAGA:

• czas trwania występu – 65-70 minut

• ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

• ze względu na czasami stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

• dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie bez udzielenia miejsca (na kolanach u rodzica)

• polecamy dla dzieci od 3 do 9 roku życia!

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

„Dziwactwa mistrza Bulbasa”, zachwycające widowisko edukacyjno-rozrywkowe, opowiadające o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych – Bańkolandzie, po sukcesie jesiennej trasy koncertowej, kolejny raz wyrusza w kolorowe tournée po Polsce!

Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli i wplątała w niezwykłe przygody. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek zabiorą Was w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil czy zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia i wpadające w dziecięce ucho piosenki.

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii, w którą doskonale wplecione zostały elementy edukacyjne – historia mydła czy znaczenie higieny w życiu człowieka. To interaktywny spektakl teatralny, do udziału w którym zapraszani są zarówno młodsi, jak i starsi widzowie oraz niepowtarzalna okazja, by  w całości zmieścić się do…ogromnej bańki mydlanej! To wyjątkowe show dla całej rodziny, które po prostu TRZEBA ZOBACZYĆ!

zobacz wszystkie terminy

Pabianice

14
Październik
1
Sobota
MOK Pabianice
13:00

Skierniewice

15
Październik
1
Niedziela
Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach
12:00

Wrocław

17
Październik
1
Wtorek
Sala Koncertowa Radia Wrocław
18:00