Muzyka zespołu Queen w wykonaniu grupy QUEENTET
Do wydarzenia zostało
  • dni
  • godzin
  • min.

Muzyka zespołu Queen w wykonaniu grupy QUEENTET

Dostęp Online
19
grudnia
2020
sobota, 19:00

Transmisja odbędzie się pod adresem https://online.pankoncert.pl/

Kod dostępu - kod biletu (wprowadzić w pole kod bilety)

Pola "Adres e-mail" oraz "Hasło" należy zostawić puste

Dostęp działa przez 24 godziny po transmisji

Przy zakupie dostępu przez Facebooka należy wysłać id transakcji na adres info@pankoncert.pl aby otrzymać dostęp do transmisji

====

Muzyka zespołu Queen w wykonaniu grupy QUEENTET 

19 grudnia 2020 o godzinie 19:00 transmisja NA ŻYWO występu grupy QUEENTET, która zaprezentuje program wypełniony nieśmiertelnymi utworami zespołu QUEEN.

Skład 5-osobowej grupy Queentet tworzą muzycy, który od ponad 8 lat wykonują piosenki Queen z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. To gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie przy kompozycjach, które na stałe weszły do kanonu rocka.  

Twórcy i muzycy projektu Queen Symfonicznie, którzy od lat przemierzają kraj i zagranicę z repertuarem Freddiego, Briana, Johna i Rogera, postanowili zaprezentować fanom nowe wcielenie – 5-osobową grupę QUEENTET, która zaprezentuje na żywo klasyczne już utwory takie jak “Bohemian Rhapsody”, “We Will Rock You”, “We Are The Champions” “I Want It All”, “Anoher One Bites The Dust”, “Radio Gaga”, “Somebody To Love”, “Keep Yourself Alive” w dynamicznych rockowych wersjach. Skład zespołu tworzą:

Sebastian Machalski (wokal)

Jan Niedźwiecki (gitara basowa, prowadzenie)

Darek Wawrzyniak (gitara)

Adam Manijak (fortepian/pianino)

Tomasz Wrocławski (perkusja)

w tym zestawieniu muzycy wystąpili pod koniec 2018 roku na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” a teraz ruszają w Polskę z koncertami, by również w średnich i mniejszych miastach przypomnieć fanom wspaniały dorobek grupy Queen.

  • zakup bez
    pośredników
  • 0% prowizji
    i opłaty