Show Szalonych Naukowców. Szalone eksperymenty ONLINE

Show Szalonych Naukowców. Szalone eksperymenty ONLINE

Dostęp Online

Transmisja odbędzie się pod adresem https://online.pankoncert.pl/

Kod dostępu - kod biletu 

Dostęp działa natychmiast po zakupie i przez 48 godzin

Przy zakupie dostępu przez Facebooka należy wysłać id transakcji na adres info@pankoncert.pl aby otrzymać dostęp do transmisji


*** Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

===

SHOW SZALONYCH NAUKOWCÓW, CZYLI EDUKACYJNE SHOW DLA DZIECI 5-12 LAT

Alarm! Nieudany eksperyment szalonych naukowców doprowadził do strasznej katastrofy. Profesorka Nina i Profesor Traut mają bardzo mało czasu, by wszystko naprawić. Używają wszystkich swoich wynalazków, aby powstrzymać katastrofę!

Podróż do fascynującego świata kolorowych probówek, buchającej piany, pośród menzurek czy magnesów odkryje nowe pasje i będzie fantastyczną, zapamiętaną na długie lata przygodą. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych i pełne humoru widowisko, które nie tylko zachwyci kreatywnym wykonaniem, ale z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego młodego naukowca! Ponieważ spektakl ma charakter rozrywkowy, to – choć tłumaczymy widzom zasady realizacji każdego z eksperymentów – nie zagłębiamy się w szczegółowe wyjaśnienia fizyki i chemii.

W programie znalazły się m.in.:

Szalona Piana: Reakcja egzotermiczna rozkładu nadtlenku wodoru z towarzyszeniem piany. Bardzo wyrazisty eksperyment, któremu towarzyszą setki litrów kolorowej piany!

Ciekły azot: Szereg eksperymentów wykazujących właściwości ciekłego azotu i innych gazów. Zmniejszenie i zwiększenie objętości, szybkie zamrażanie znajomych przedmiotów oraz substancji. Mgła na stole i ogromny wybuch azotowy to tylko niektóre z atrakcji!

Cewki Tesli: Szereg eksperymentów z niezwykle rzadko spotykanymi urządzeniami, generującymi wysokiej częstotliwości wyładowania elektryczne (zamek błyskawiczny). Jonizacja gazów i ich blask. Przesyłanie energii na odległość, pojęcie błyskawicy.  Człowiek jako antena emitera. Zmiana koloru absolutorium  z pomocą jonów chemicznych soli. Kolorowa plazma w zamkniętych przestrzeniach.

Theremin (instrument muzyczny, na którym graj się bez dotyku): Pierwszy muzyczny elektroinstrument (1918 rok). Historia, zasada działania, prezentacja gry na instrumencie.

Pokaz laserów


  • zakup bez
    pośredników
  • 0% prowizji
    i opłaty