Teatr Baniek Mydlanych "Tajemnica Bańki Szczęścia" ONLINE

Teatr Baniek Mydlanych "Tajemnica Bańki Szczęścia" ONLINE

Dostęp Online

Transmisja odbędzie się pod adresem https://online.pankoncert.pl/

Kod dostępu - kod biletu 

Dostęp działa natychmiast po zakupie i przez 48 godzin

Przy zakupie dostępu przez Facebooka należy wysłać id transakcji na adres info@pankoncert.pl aby otrzymać dostęp do transmisji


*** Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

=====

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci i prezentuje nowy spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Czekają na nas Olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach!


Zapraszamy do czarodziejskiego kraju Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego mydlanego wynalazcy Bąbelka wrze praca nad tajemniczą formułą Mydlanej Bańki Szczęścia!...

Z tym że 387-a próba znaleźć formulę szczęścia znów jest nie udana! Lecz Bąbelek nigdy nie rozpacza się, przecież dobrze zna, że w poszukiwaniu szczęśliwej formuły jemu obowiązkowo pomogą jego przyjaciele!

Mydlaneczka – prymus mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna  - mądra nauczycielka mydlano-bańkowej szkoły, Profesor Dziwadło – bańkowy naukowca i wielki mydlany mędrzec!

I oczywiście - wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

No wtedy przygotujcie się do prawdziwej mydlanej przygody!

Przecież szukać tajemniczą formułę szczęścia bardzo wesoło i ciekawie!

Należy odgadywać bańkowe zagadki, pomagać Mydlaneczce i Bąbelku wesołościami i oklaskami, walczyć się ze szkodliwym Mistrzem Bulbulasem i przekształcić wszystkie go obelżywe i złośliwie bańki w uśmiechnięte!

A więc – do przodu - na poszukiwania szczęścia! Tu dla każdego widza, młodszego i dorosłego otworzy się świat cudów i baśni, którą artyści stwarzają na scenie swoimi rękami!


Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!


Zanurzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną!

*** Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19


  • zakup bez
    pośredników
  • 0% prowizji
    i opłaty