Funny Balls Show (Warszawa)
Do wydarzenia zostało
  • dni
  • godzin
  • min.

Funny Balls Show (Warszawa)

Warszawa
PKiN, Sala Koncertowa (6 piętro)
13
października
2021
Środa, 18:00

AKTUALNE TERMINY (Październik 2021)


13.10.2021 Warszawa, PKiN (Sala 6 piętro)  13:0016:0018:00

16.10.2021 Łódź, Teatr DOM 15:00

17.10.2021 Poznań, Aula Artis 15:00Bilety na Pankoncert.pleBilet.pl


Będzie wesoło i bezpiecznie! 

Impreza odbędzie się zgodnie z normami sanitarnych i wytycznymi ministrów w związku z pandemią COVID-19.


Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW


O widowisku: Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!


W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!


Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne,

w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów

w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!


  • zakup bez
    pośredników
  • 0% prowizji
    i opłaty