Funny Balloons Show, Balonowe Show
Do wydarzenia zostało:
  • dni
  • godzin
  • min.

Funny Balloons Show, Balonowe Show

1 tydzień, 2 wydarzenia
07
Grudnia
-
15
Grudnia
Kraków, Wrocław
07
Grudzień

Kraków

Auditorium Maximum UJ
Sobota
12:00
15
Grudzień

Wrocław

Sala Koncertowa Radia Wrocław
Niedziela
12:00

Teatralne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW

Ważne informacje:
* czas trwania występu – 1:10 godzina
* dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie bez udzielenia miejsca (na kolanach u rodzica)

* ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

* Bilety na: PanKoncertBiletyna

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW


Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? 

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było! 
W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkuset różnokolorowych błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. 

Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 60 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!
Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami! Promo-video: https://youtu.be/4hcDfUapXWYZapraszamy na nasze inne widowiska: Funny Balls ShowCyrk BAMBOLINO, Teatr Baniek Mydlanych