Funny Balls Show, Balonowe Show
Do wydarzenia zostało:
  • dnia
  • godzin
  • min.

Funny Balls Show, Balonowe Show

1 wydarzenie
24
Marca
Rzeszów
30 - 65 Kup bilet

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW

OFERTA grupowa (szkoły/przedszkoli) >>

BILETY dla osób indywidualnych >>

Ważne informacje:

czas trwania występu – 1 godzina

dzieci do 3 lat mogą wejść bezpłatnie bez udzielenia miejsca (na kolanach u rodzica)

cena biletu na seanse poranne – 30/35/40 zł od dziecka (w zależności od miasta i rzędu), na 10 dzieci 1 opiekun – bezpłatnie

cena biletu na seanse familijne – 30/40/50 zł od dziecka (w zależności od miasta i rzędu)

Seanse dla szkół/przedszkoli


Seanse o godzinie 9:30, 10:00 – seanse poranne dla przeszkoli, szkół oraz grup zorganizowanych. Rejestracja grup oraz sprzedaż biletów: tel +48 500 786 800, email: info@eurosoul.pl.

Dokonać rezerwacji można poprzez Formularz zamówienia biletów na seanse poranne

Bilety na seanse poranne dla osób indywidualnych Biletyna

Seanse familijne


Seanse rodzinne o godzinie 18:30 (albo 12:00/13:00 – w weekendy) – bilety na seanse weekendowe oraz wieczorne można nabyć przez bileterie eBilet, Eventim, Biletyna!

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne,

w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów

w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!

zobacz wszystkie terminy

Rzeszów

24
Marzec
1
Wtorek, 2020
Filharmonia Podkarpacka
30 - 65 zł
18:00
  • zakup bez
    pośredników
  • 0% prowizji
    i opłaty